budova H.A.C.
logo facebook
logo twitter
logo youtube
logo google+
logo instagram
logo linkedin

AKTUALITY & KARIÉRA
Letní akce InternormŽaluzie do zdvojených oken zdarma Žaluzie do zdvojených oken zdarma


Ke stažení pdf "Letní prodejní akce Internorm":
pdf Letní_prodejní_akce_Internorm.pdf    (4,32 MB)

volné pracovní místo

Naše společnost hledá vhodné kandidáty na pozici:

Montážní a servisní dělník

PožadujemePracovní náplňNabízíme


Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, pak nám zašlete strukturovaný životopis na adresu:  hac@hac.czProjekt: „Záruky pro mladé v Pardubickém kraji“

Záruky pro mladé v Pardubickém kraji

Naše společnost se zapojila do projektu „Záruky pro mladé v Pardubickém kraji“.


Tento projekt navazuje na úspěšnou realizaci Odborných praxí pro mladé do 30 let v Pardubickém kraji. Cílem projektu je snížení nezaměstnanosti a zvýšení samotné zaměstnatelnosti cílové skupiny, zlepšení jejího postavení na trhu práce a zvýšení jejího uplatnění na trhu práce pomocí aktivit a nástrojů projektu (jak klasických nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti, tak i inovativních nástrojů).


Podrobnější informace o projektu lze získat na stránkách Úřadu práce České republiky.Internorm – okno s.r.o.

OCENĚNÍ NA VELETRHU FOR ARCH 2016


V pražském veletržním areálu Letňany se letos v září konal již 27. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, spolu s dalšími tematicky specializovanými veletrhy. Jedná se o největší přehlídku stavebnictví a příbuzných oborů v České republice. Výstavní plochu obsadilo více než 840 vystavovatelů z 15 zemí.

Výraznou expozici, s řadou novinek a skvělých řešení pro stavebníky, zde představila společnost INTERNORM – OKNO, která je známá jako uznávaný evropský lídr v oboru oken a dveří. Její rozsáhlá expozice přitahovala jako silný magnet snad všechny účastníky veletrhu.

Vyvrcholením celého veletrhu byl slavnostní galavečer, jehož hlavním programem bylo také předávání prestižních ocenění GRAND PRIX.

Společnost INTERNORM – OKNO získala ocenění GRAND PRIX za exponát: I-Tec větrání.Certifikát


Jsme Zelená firma

Jsme Zelená firma

Naše společnost se zapojila do projektu Zelená firma a umožňuje svým zaměstnancům zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií, čímž rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí.


Vysloužilé elektrospotřebiče z domácností a baterie mohou zaměstnanci jednoduše odkládat do sběrného boxu, který je umístěn v budově H.A.C. Projekt naší společnosti také umožňuje ekologickou likvidaci objemného firemního elektroodpadu.


Cílem projektu Zelená firma je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení. Ta obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je například rtuť, olovo, kadmium či brómované zpomalovače hoření, ale také velké množství recyklovatelných a znovu využitelných materiálů.


Iniciátorem projektu je společnost REMA Systém a.s., která zajišťuje organizaci sběru, třídění, recyklaci a nakládání s elektroodpadem v celé České republice.volné pracovní místo

Naše společnost hledá vhodné kandidáty na pozici:

Obchodní zástupce pro Východočeský a Středočeský kraj

PožadujemePracovní náplň


Nabízíme


Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, pak nám zašlete strukturovaný životopis na adresu:  hac@hac.cz


volné pracovní místo

Naše společnost nabízí volné pracovní místo na pozici:

Stavbyvedoucí pro Východočeský kraj

PožadujemePracovní náplň


Nabízíme


Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, pak nám zašlete strukturovaný životopis na adresu:  hac@hac.cz