budova H.A.C.

logo facebook
logo twitter
logo youtube
logo google+
logo instagram
logo linkedin

RODINNÝ DŮM CARACAS
Idntifikační údaje
Cena* 3 680 000 Kč
Zastavěná plocha 160,2 m2
Užitná plocha 238,02 m2
Terasa 54,35 m2
Obestavěný prostor 818,20 m3
Výška hřebene 7,00 m
Sklon střechy 21°
Typ střechy Sedlová
Podlažnost Dvoupodlažní
Řadovost Samostatný dům
Dispozice 7+kk
Garáž Ne
Krytá terasa Ne
Bezbariérový Ne
Vzhled Moderní
Dům vhodný pro Město, Venkov


* Cena se může lišit dle použitých materiálů a požadavků investora.
Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu o velikosti bytové jednotky 7+kk se sedlovou střechou a s krytým stáním pro automobil. Dům je vhodný pro rovný pozemek nacházející se v zástavbě venkovských domů.


Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 61 m2 jsou navíc místnostmi nejprosklenějšími, tudíž je z nich při dodržené navržené orientaci ke světovým stranám v zimních měsících největší teplotní zisk. Volné chvíle lze trávit na přilehlé terase se zahradním krbem nebo zlepšováním kondice v soukromém fitness se saunou. Jednotlivé pokoje se nacházejí v 2. nadzemním podlaží. Úložné prostory jsou řešeny pomocí velké prostorné šatny.


Střešní krytina je navržena fólie, není však podmínkou. Vnější fasáda objektu je řešena dřevěným obkladem spolu s fasádními deskami a kamenným obkladem typu a odstínu Vámi požadovaným. Celkové pojetí tohoto moderního domu evokuje čistotu a jednoduchost.


Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A) a v materiálové variantě (pálená cihla, pórobeton, vápenopísková cihla, dřevostavba) dle vašeho požadavku.

Zaujal Vás rodinný dům Caracas? Neváhejte nás kontaktovat!