budova H.A.C.

logo facebook
logo twitter
logo youtube
logo google+
logo instagram
logo linkedin

RODINNÝ DŮM CONCORDIA
Idntifikační údaje
Cena* 1 835 000 Kč
Zastavěná plocha 131,6 m2
Užitná plocha 100,55 m2
Terasy 24,02 m2
Obestavěný prostor 407,96 m3
Výška hřebene 6,2 m
Sklon střechy
Typ střechy Plochá
Podlažnost Dvoupodlažní
Řadovost Samostatný dům
Dispozice 4+kk
Garáž Přístřešek pro auto
Krytá terasa Ne
Bezbariérový Ne
Vzhled Moderní
Dům vhodný pro Město, Venkov


* Cena se může lišit dle použitých materiálů a požadavků investora.
Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu o velikosti bytové jednotky 4+kk, je větším rodinným domem vhodný pro rovinatý nebo mírně svažitý pozemek. Střecha je plochá. Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem o odstínu Vámi požadovaným. Dům je navržen v duchu moderní architektury. Navržený typ zastřešení teras působí vzdušně, v kombinaci s popínavou zelení tvoří příjemná zákoutí pro posezení.


Volné letní chvíle a teplé letní večery lze trávit na terase, která je orientována na jihozápadní slunnou stranu. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 32,96 m2 jsou navíc místnostmi nejvíce prosluněnými tudíž je u nich při dodržené navržené orientace ke světovým stranám v zimních měsících možné dosáhnout největších teplotních zisků.


Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A) a v materiálové variantě (pálená cihla, pórobeton, vápenopísková cihla, dřevostavba) dle vašeho požadavku.

Zaujal Vás rodinný dům Concordia? Neváhejte nás kontaktovat!