budova H.A.C.

logo facebook
logo twitter
logo youtube
logo google+
logo instagram
logo linkedin

RODINNÝ DŮM MANILA
Idntifikační údaje
Cena* 2 370 000 Kč
Zastavěná plocha 120,5 m2
Užitná plocha 100,6 m2
Terasy 37,52 m2
Obestavěný prostor 526,5 m3
Výška hřebene 3,5 m
Sklon střechy
Typ střechy Rovná
Podlažnost Jednopodlažní
Řadovost Samostatný dům
Dispozice 4+kk
Garáž Ne
Krytá terasa Ano
Bezbariérový Ano
Vzhled Moderní
Dům vhodný pro Město, Venkov


* Cena se může lišit dle použitých materiálů a požadavků investora.
Typový projekt jednopodlažního rodinného domu o velikosti bytové jednotky 4+kk, výstupem z obývacího pokoje a ze všech pokojů na terasu objektu je kombinací pultové a ploché střechy. Střešní krytina je navržena fóliová, není však podmínkou. Rodinný dům je vhodný pro rovný nebo mírně svažitý pozemek a do zástavby venkovských domů. Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem typu a odstínu Vámi požadovaným. Dům je navržen v duchu moderní architektury. Navržený typ zastřešení teras působí vzdušně, v kombinaci s popínavou zelení tvoří příjemná zákoutí pro posezení.


Volné letní chvíle a teplé letní večery lze trávit na terase, která je orientována na jižní slunnou stranu. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 36 m2 jsou navíc místnostmi nejvíce prosluněnými tudíž je u nich při dodržené navržené orientace ke světovým stranám v zimních měsících možné dosáhnout největších teplotních zisků.


Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A) a v materiálové variantě (pálená cihla, pórobeton, vápenopísková cihla, dřevostavba) dle vašeho požadavku.

Zaujal Vás rodinný dům Manila? Neváhejte nás kontaktovat!