budova H.A.C.

logo facebook
logo twitter
logo youtube
logo google+
logo instagram
logo linkedin

RODINNÝ DŮM SANTIAGO
Idntifikační údaje
Cena* 3 035 000 Kč
Zastavěná plocha 219 m2
Užitná plocha 147,3 m2
Terasy 24,5 m2
Obestavěný prostor 674,5 m3
Výška hřebene 4,2 m
Sklon střechy
Typ střechy Plochá
Podlažnost Jednopodlažní
Řadovost Samostatný dům
Dispozice 5+kk
Garáž Ne
Krytá terasa Ano
Bezbariérový Ano
Vzhled Moderní
Dům vhodný pro Město, Venkov


* Cena se může lišit dle použitých materiálů a požadavků investora.
Typový projekt jednopodlažního rodinného domu o velikosti bytové jednotky 5+kk s plochou střechou a s krytým stáním pro dva automobily. Prakticky jsou navrženy úložné prostory, v podobě šaten a technické místnosti. Luxusní moderní dům má mnoho zajímavých atributů. Výstup z obývacího pokoje, dětských pokojů a ložnice na terasu naskýtá nejen uklidňující a energii sálající pohled, ale v letních měsících i příjemné osvěžení. Celkové pojetí tohoto moderního domu evokuje čistotu.


Střešní krytina je navržena fólie, není však podmínkou. Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem typu a odstínu Vámi požadovaným. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 46,50 m2 jsou navíc místnostmi nejprosklenějšími, tudíž je z nich při dodržené navržené orientaci ke světovým stranám v zimních měsících největší teplotní zisk.


Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A) a v materiálové variantě (pálená cihla, pórobeton, vápenopísková cihla, dřevostavba) dle vašeho požadavku.

Zaujal Vás rodinný dům Santiago? Neváhejte nás kontaktovat!