budova H.A.C.

logo facebook
logo twitter
logo youtube
logo google+
logo instagram
logo linkedin

O NÁS


Historie stavební firmy H.A.C. spol. s r.o. sahá do roku 1993 a její jméno je dnes zárukou tradiční kvality, spolehlivosti a osobního přístupu.

Charakteristickou pro naší práci je komplexní přístup ke stavbě domu. Zajišťujeme služby v oblasti stavebnictví od projekce, přes samotnou stavbu, až po návrhy a zařízení interiérů, prodej a montáž oken a dveří.

Spolupracujeme s renomovanými partnery světových značek, kteří jsou špičkou ve svých oborech a pro naše klienty zaručujeme bezkonkurenční podmínky a servis bez kompromisů.PRIORITY SPOLEČNOSTI
Po celou dobu činnosti sledujeme nové a ověřené trendy a technologie v našem oboru. Prioritní je pro nás spokojenost zákazníka. Toto spojení vytváří patřičnou motivaci a dynamiku ve firmě, vyžadující zkušené pracovníky a patřičné strojní vybavení, které máme. Tyto zásady pak vedou ke kvalitní stavební výrobě bez reklamací.


CERTIFIKÁTY
certifikáty H.A.C. spol. s r.o. certifikáty H.A.C. spol. s r.o. certifikáty H.A.C. spol. s r.o. certifikáty H.A.C. spol. s r.o. certifikáty H.A.C. spol. s r.o. certifikáty H.A.C. spol. s r.o. certifikáty H.A.C. spol. s r.o. certifikáty H.A.C. spol. s r.o. certifikáty H.A.C. spol. s r.o. certifikáty H.A.C. spol. s r.o.

OBCHODNÍ REJSTŘÍK
Datum zápisu v obchodním rejstříku: 6.září 1993 (vedeného krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 4902)