RODINNÝ DŮM CARACAS
Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu o velikosti bytovéjednotky 7+kk se sedlovou střechou a s krytým stáním pro automobil. Dům je vhodný pro rovný pozemek nacházející se v zástavbě venkovských domů.
Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 61 m2 jsou navíc místnostmi nejprosklenějšími, tudíž je z nich při dodržené navržené orientaci ke světovým stranám v zimních měsících největší teplotní zisk. Volné chvíle lze trávit na přilehlé terase se zahradním krbem nebo zlepšováním kondice v soukromém fitness se saunou. Jednotlivé pokoje se nacházejí v 2. nadzemním podlaží. Úložné prostory jsou řešeny pomocí velké prostorné šatny.
Střešní krytina je navržena fólie, není však podmínkou. Vnější fasáda objektu je řešena dřevěným obkladem spolu s fasádními deskami a kamenným obkladem typu a odstínu Vámi požadovaným. Celkové pojetí tohoto moderního domu evokuje čistotu a jednoduchost.
Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A) a v materiálové variantě (pálená cihla, pórobeton, vápenopísková cihla, dřevostavba) dle vašeho požadavku.
IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE:
Cena
4 968 000 Kč
Zastavěná plocha
160,2 m2
Užitná plocha
238,02 m2
Terasy
54,35 m2
Obestavěný prostor
818,20 m2
Výška hřebene
7 m
Sklon střechy
21°
Typ střechy
Sedlová
Podlažnost
Dvoupodlažní
Řadovost
Samostatný dům
Dispozice
7+kk
Garáž
Ne
Krytá terasa
Ne
Bezbariérový
Ne
Vzhled
Moderní
Dům vhodný pro
Město, venkov
*Cena se může lišit dle použitých materiálů a požadavků investora.