MEISTER

DŘEVĚNÉ, LAMINÁTOVÉ A KORKOVÉ PODLAHY MEISTER

Podlahy MEISTER – to je záruka vynikající kvality výrobků.

Podlahové krytiny, panely a příslušenství značky MEISTER jsou v celé Evropě oblíbené především u profesionálů, kteří denně s těmito produkty pracují. MEISTER se zaměřuje na řemeslnou oblast a koncové zákazníky, kteří požadují kvalitu. Ke značce MEISTER patří kompletní nabídka s rozsáhlým příslušentvím od lišt až po osvětlení, které umožňuje docílit perfektní řešení pro podlahy, stěny a stropy.

DŘEVĚNÁ PODLAHA

Rozmanitý sortiment dřevěných podlah – od prken až po parkety. Dřevěné podlahy Meister jsou ojedinělé, neboť jsou vybaveny tvarově mimořádně stabilní nosnou deskou HDF a velmi přesnými zámkovámi spoji. Díky tomu mají tyto podlahy velmi dlouhou životnost. Nejsou však mimořádné jen díky své kvalitě, nýbrž i vybranými druhy dřeva a povrchovou úpravou. Dřevěné podlahy Meisternesou pečeť FSC.

LAMINÁTOVÁ PODLAHA

Vzhled kamene od travertinu až po mramor nebo prkna autentického rustikálního vzhledu laminátové podlahy Meister nabízejí širokou škálu možností pro tvorbu osobitého interiéru. Podlahy Meister Vás ihned přesvědčí svým vzhledem. Při vývoji kolekcích laminátových podlah Meister je zohledněn i aspekt přizpůsobení jejich vlastností každodennímu používání. Laminátové podlahy Meister jsou obzvláště odolné. Kromě toho jsou i ekologické, což dokazuje ekoznačka Modrý Anděl, která byla udělena všem podlahámMeister.

LINDURA PODLAHA

S Lindurou představuje Meister další inovaci. Použitá technologie Wood-Powder činí z normální dřevěné krytiny jedinečnou Higtech-dřevěnoukrytinu. Lindura zosobňuje viditelnou rustikalitu. Sukyy, praskliny a póry jsou zvýrazněny v jedinečném výrobním procesu. Dojem podtrhuje použití přírodního oleje a výrazná hra barev. Každý dílec je tak poctou přírodě. Díky použité technologii Wood-Powder je Lindura nejen odolnější, ale i jedinečná na pohled.

NADURA PODLAHA

Extrémně odolná krytina s doživotní zárukou na otěr. Další inovace od firmy Meister, která v sobě spojuje velké množství předností. Nové podlahové krytiny Nadura mají nejen úžasný vzhled, ale jsou extrémně otěruvzdorné a odolné stejně jako keramická dlažba! Přitom jsou na dotek teplé a skládají se z přírodních materiálů zpracovaných technologií Wood-Powder.

DESIGNOVÁ PODLAHA PURETEC A SILENT TOUCH PODLAHA

Ekologie na prvním místě, to je zásada, kterou se řídili vývojáři Meister při práci na nových, zdravotně a ekologicky zcela nezávadných podlahovýchkrytinách Puretec a Silent Touch. Nenajdete v nich ani stopu po obsahu PVC. Nové designové podlahy z řady Puretec a Silent Touch se obejdou bez změkčovadel, jsou elastické, teplé a šetrné k vašim kloubům. Povrch Puretec je vyroben z PET využívaného zejména v potrvinářském průmyslu, Silent Touch má vícevrstvou polymerovou strukturu na bázi PUR. Obě kolekce jsou nositeli ekologického certifikátu Modrý Anděl a jsou zdravotně naprosto nezávadné.

KORKOVÁ PODLAHA

Korkové podlahy a podlahy z přírodního linolea jsou obzvlášť ekologické podlahové krytiny. Stejně jako kůra z korkového dubu, tak i přírodní složky linolea jsou obnovitelné suroviny. Ovšem nejen u korku a linolea sázíme na ekologii. Šetříme cenné zdroje, a tak nevyrábíme žádné podlahy z masivu, ani nezpracováváme tropické dřeviny. Korkové podlahy a podlahy z přírodního linolea Meister obsahují materiály s minimálními emisemi. Navíc poskytují tyto pružné podlahové krytiny příjemný komfort bydlení.

PŘÍRODNÍ LINOLEUM

100 % přírodní materiál s přirozenými antistatickými a antibakteriálními účinky, jediná přírodní elastická podlahovina. Mnoho lidí si je vědomo toho, že se korek získává z kůry korkového dubu, ale že je i linoleum přírodní materiál, to už ví jen málo kdo: Copak si při pohledu na kvetoucí pole lnu vybavíte linoleum? Přitom právě jeho přirozený původ je důvodem, proč se linoleum těší stále větší oblibě.