RODINNÝ DŮM CONCORDIA
Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu o velikosti bytovéjednotky 4+kk, je větším rodinným domem vhodný pro rovinatý nebo mírně svažitý pozemek. Střecha je plochá. Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem o odstínu Vámi požadovaným. Dům je navržen v duchu moderní architektury. Navržený typ zastřešení teras působí vzdušně, v kombinaci s popínavou zelení tvoří příjemná zákoutí pro posezení.
Volné letní chvíle a teplé letní večery lze trávit na terase, která je orientována na jihozápadní slunnou stranu. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 32,96 m2 jsou navíc místnostmi nejvíce prosluněnými tudíž je u nich při dodržené navržené orientace ke světovým stranám v zimních měsících možné dosáhnout největších teplotních zisků.
Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A) a v materiálové variantě (pálená cihla, pórobeton, vápenopísková cihla, dřevostavba) dle vašeho požadavku.
IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE:
Cena
2 477 250 Kč
Zastavěná plocha
131,6 m2
Užitná plocha
100,55 m2
Terasy
24,02 m2
Obestavěný prostor
407,96 m2
Výška hřebene
6,2 m
Sklon střechy
Typ střechy
Plochá
Podlažnost
Dvoupodlažní
Řadovost
Samostatný dům
Dispozice
4+kk
Garáž
Přístřešek pro auto
Krytá terasa
Ne
Bezbariérový
Ne
Vzhled
Moderní
Dům vhodný pro
Město, venkov
*Cena se může lišit dle použitých materiálů a požadavků investora.