RODINNÝ DŮM MANILA
Typový projekt jednopodlažního rodinného domu o velikosti bytovéjednotky 4+kk, výstupem z obývacího pokoje a ze všech pokojů na terasu objektu je kombinací pultové a ploché střechy. Střešní krytina je navržena fóliová, není však podmínkou. Rodinný dům je vhodný pro rovný nebo mírně svažitý pozemek a do zástavby venkovských domů. Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem typu a odstínu Vámi požadovaným. Dům je navržen v duchu moderní architektury. Navržený typ zastřešení teras působí vzdušně, v kombinaci s popínavou zelení tvoří příjemná zákoutí pro posezení.
Volné letní chvíle a teplé letní večery lze trávit na terase, která je orientována na jižní slunnou stranu. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 36 m2 jsou navíc místnostmi nejvíce prosluněnými tudíž je u nich při dodržené navržené orientace ke světovým stranám v zimních měsících možné dosáhnout největších teplotních zisků.
Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A) a v materiálové variantě (pálená cihla, pórobeton, vápenopísková cihla, dřevostavba) dle vašeho požadavku.
IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE:
Cena
3 199 500 Kč
Zastavěná plocha
120,5 m2
Užitná plocha
100,6 m2
Terasy
37,52 m2
Obestavěný prostor
526,5 m2
Výška hřebene
3,5 m
Sklon střechy
Typ střechy
Rovná
Podlažnost
Jednopodlažní
Řadovost
Samostatný dům
Dispozice
4+kk
Garáž
Ne
Krytá terasa
Ano
Bezbariérový
Ano
Vzhled
Moderní
Dům vhodný pro
Město, venkov
*Cena se může lišit dle použitých materiálů a požadavků investora.