RODINNÝ DŮM SANTIAGO
Typový projekt jednopodlažního rodinného domu o velikosti bytové jednotky 5+kk s plochou střechou a s krytým stáním pro dva automobily. Prakticky jsou navrženy úložné prostory, v podobě šaten a technické místnosti. Luxusní moderní dům má mnoho zajímavých atributů. Výstup z obývacího pokoje, dětských pokojů a ložnice na terasu naskýtá nejen uklidňující a energii sálající pohled, ale v letních měsících i příjemné osvěžení. Celkové pojetí tohoto moderního domu evokuje čistotu.
Střešní krytina je navržena fólie, není však podmínkou. Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem typu a odstínu Vámi požadovaným. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 46,50 m2 jsou navíc místnostmi nejprosklenějšími, tudíž je z nich při dodržené navržené orientaci ke světovým stranám v zimních měsících největší teplotní zisk.
Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A) a v materiálové variantě (pálená cihla, pórobeton, vápenopísková cihla, dřevostavba) dle vašeho požadavku.
IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE:
Cena
4 097 250 Kč
Zastavěná plocha
219 m2
Užitná plocha
147,3 m2
Terasy
24,5 m2
Obestavěný prostor
674,5 m2
Výška hřebene
4,2 m
Sklon střechy
Typ střechy
Plochá
Podlažnost
Jednopodlažní
Řadovost
Samostatný dům
Dispozice
5+kk
Garáž
Ne
Krytá terasa
Ano
Bezbariérový
Ano
Vzhled
Moderní
Dům vhodný pro
Město, venkov
*Cena se může lišit dle použitých materiálů a požadavků investora.