RODINNÝ DŮM BAMAKO
Typový projekt jednopodlažního rodinného domu o velikosti bytové jednotky 3+kk, je menším rodinným domem vhodný pro rovinatý nebo mírně svažitý pozemek. Střecha je sedlová. Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem o odstínu Vámi požadovaném. Dům je navržen v duchu moderní architektury.
Navržený typ zastřešení teras působí vzdušně, v kombinaci s popínavou zelení tvoří příjemná zákoutí pro posezení. Volné letní chvíle a teplé letní večery lze trávit na terase, která je orientována na jihozápadní slunnou stranu. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 18,5 m2. Navíc jsou místnostmi nejvíce prosluněnými tudíž je u nich při dodržení navržené orientace ke světovým stranám v zimních měsících možné dosáhnout největších teplotních zisků.
Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A) a v materiálové variantě (pálená cihla, pórobeton, vápenopísková cihla, dřevostavba) dle vašeho požadavku.
IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE:
Cena
1 721 250 Kč
Zastavěná plocha
71,57 m2
Užitná plocha
55,0 m2
Terasy
18,3 m2
Obestavěný prostor
283,46 m2
Výška hřebene
5,5 m
Sklon střechy
40°, 0°
Typ střechy
Sedlová, plochá
Podlažnost
Jednopodlažní
Řadovost
Samostatný dům
Dispozice
3+kk
Garáž
Přístřešek pro auta
Krytá terasa
Ano
Bezbariérový
Ano
Vzhled
Moderní
Dům vhodný pro
Město, venkov
*Cena se může lišit dle použitých materiálů a požadavků investora.